Biuro nieruchomości

AKME Property - Biuro Nieruchomości

SPRZEDAŻ I NABYWANIE NIERUCHOMOŚCI

Zachęcamy do współpracy wszystkich planujących sprzedać swoją nieruchomość na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia) i okolic:

  •   mieszkanie / apartament
  •   dom
  •   działkę
  •   lokal
  •   lub inną nieruchomość.

Zajmujemy się kompleksowo procesem sprzedaży, a nasi specjaliści posiadają niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz uprawnienia zawodowe (licencje). Wykorzystując innowacyjne programy do eksportu ofert oraz narzędzi reklamowych, skutecznie i efektywnie promujemy każdą powierzoną nam ofertę w serwisach branżowych, takich jak MLS Pomorze, Biurowin.Net, a także na wielu portalach zajmujących się tematyką nieruchomości, np.: trojmiasto.pl, gratka.pl, domiporta.pl, otodom.pl itd.
W Akme Property każdy KLIENT traktowany jest w indywidualny sposób i może liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie sprzedaży. Współpracujemy ze specjalistami w dziedzinie prawnej: notariuszami, adwokatami, pośrednikami finansowymi, architektami i geodetami, dzięki którym każda transakcja spełnia wszelkie wymogi formalno-prawne.

Obdarzając nas zaufaniem przy sprzedaży swojej nieruchomości, mają Państwo gwarancję bezpieczeństwa i fachowego przebiegu transakcji, gdyż wszystko objęte jest ubezpieczeniem OC pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Klientom, którzy planują kupić nieruchomość, oferujemy szeroki zakres kompetentnej wiedzy na temat bieżącej oferty na rynku wtórnym oraz pierwotnym.
Posiadamy aktualne informacje dotyczące cen, trendów rynkowych oraz perspektyw inwestycyjnych związanych z nieruchomościami.
W poszukiwaniu oferty spełniającej wymagane kryteria nieustannie monitorujemy sytuację na rynku, współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości oraz biurami sprzedaży firm deweloperskich. Rzetelnie sprawdzamy stan formalno-prawny nabywanej nieruchomości oraz w razie potrzeby uruchamiamy procedury mające na celu sprostowanie wszelkich niezgodności.

Posiadamy wieloletnią praktykę w skutecznych negocjacjach. 
Oferujemy wsparcie w zakresie wycen oraz ekspertyz budowlanych.

W strukturze Akme Property znajduje się Dział Finansowy, który kompleksowo pomaga w procedurach kredytowych. Aby zapoznać się ze szczegółami, zachęcamy Państwa do odwiedzania podstrony „Finansowanie” lub skontaktowania się z nami telefonicznie pod numerem: 58-554 26 41.