58 551 26 41

O Akme

AKME Property Jacek Krawczykowski

Akme Property powstała ponad 25 lat temu w Sopocie i do dziś nasza siedziba znajduje się właśnie tu. Tu też koncetrujemy nasze działania na rynku wtórnym.

Posiadamy również oddział w Gdańsku, który – obok rynku wtórnego – stanowi dla nas przestrzeń dla komercjalizowania inwestycji na rynku pierwotnym.

Nowa, odmieniona formuła Firmy, będąca wynikiem naszych wieloletnich doświadczeń wychodzi naprzeciw nowoczesnym standardom rynkowym oraz potrzebom naszych stałych i nowych Klientów.

Scrolluj w dół

27

Lat na rynku

5

Ekspertów w branży nieruchomości

94

Transakcji w 2019 roku

Zespół AKME Property tworzą Doradcy z kilkudziesięcio- i kilkunasto-letnim doświadczeniem w obrocie Nieruchomościami na rynku trójmiejskim – na czele z Szefem, niemalże legendą na trójmiejskim rynku nieruchomości - Jackiem Krawczykowskim, który osobiście sprawuje pieczę nad każdą transakcją - oraz osoby młode, z wielkim zapałem i pasją do Nieruchomości. Dzięki temu tworzymy Zespół, który w kompleksowy i profesjonalny sposób jest w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom.

W ramach kampanii prosprzedażowej Nieruchomości, prowadzimy działania w następujących kierunkach:
1. Własna, tworzona od ponad dwudziestu lat, baza stałych Klientów AKME Property;
2. Baza Biur i Agentów współpracujących z AKME Property;
3. Portale branżowe (trojmiasto.pl, otodom.pl, gratka.pl, nieruchomosci-online.pl, szybko.pl, domiporta.pl, oferty.net, domy.pl, morizon.pl, nportal.pl, domoklik.pl);
4. Media społecznościowe, grupy i fora tematyczne (poświęcone nieruchomościom, inwestycjom);

Zespół

Iwona Trocha

Iwona Trocha, w AKME Property zajmuje się nadzorem projektów, zarówno z zakresu rynku wtórnego w Centrali w Sopocie, jak również z zakresu rynku pierwotnego w Oddziale w Gdańsku. Z branżą nieruchomości związana od 2003 roku. Jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, Wydziału filologiczno-Historycznego.

Jacek Krawczykowski

Jacek Krawczykowski to ikona trójmiejskiego rynku nieruchomości. W 1993 roku ukończył studia na Politechnice Gdańskiej, na Wydziale Architektury. Mimo planów na karierę naukową, w 1993  roku postawił swoje pierwsze kroki w branży obrotu nieruchomościami, otwierając jedną z pierwszych w Trójmieście Agencję Pośrednictwa oraz uzyskując – jako jeden z pierwszych – licencję pośrednika o numerze 194 w obrocie nieruchomościami.

Katarzyna Wagasewicz

„Uwielbiam ją!” – tak odpowie Katarzyna Wagasewicz zapytana o swoją pracę, jako Pośrednik Nieruchomości .

Sopocianka od urodzenia, 15 lat temu ze swojej pasji do nieruchomości uczyniła swój  zawód i sposób na życie. Pod szyldem Akme Property specjalizuje się w obrocie nieruchomościami na rynku wtórnym.

Maciej Zięba

W AKME Property zajmuje się obsługą rynku pierwotnego w Oddziale w Gdańsku. Posiada ponad dwunastoletnie doświadczenie w branży nieruchomości, z czego 10 lat jako osoba odpowiedzialna za sprzedaż inwestycji deweloperskich. Odpowiadał z sukcesem za sprzedaż dla korporacji PKO BP Inwestycje, redNet Property Group, Mill-Yon czy ścisłą współpracę z Funduszem Inwestycyjnym Skarbiec.

Natalia Wiśniewska

Z AKME Property związana od początku pracy w branży Nieruchomości, zajmuje się obsługą rynku wtórnego w Centrali w Sopocie. Zakochana w Trójmieście i Trójmiejskich Nieruchomościach, absolwentka wydziału Prawa Uniwersytetu Łódzkiego oraz studiów podyplomowych z zakresu Marketingu. Posiada  licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Nasi Klienci i Partnerzy